Veikimas:

Skaido net sunkiai skaidomą organiką – riebalus, celiuliozę, t.y. popierių, naftos produktus, dumblą, paversdamas juos vandeniu ir dujomis.
Naikina nemalonius kvapus.
Ženkliai sumažina organinio ir neorganinio dumblo nuosėdas bei sankaupas vamzdynuose ir valymo įrenginiuose. Apsaugo infiltracines nuotekų sistemas nuo užsikimšimo.
Atkemša įsisenėjusiu nuotekų dumblu užterštas sistemas.
Didina nuotekų valymo įrenginių veikimo efektyvumą. Juos galėsite rečiau valyti.
Padeda išvengti mechaninio infiltracinių sistemų valymo. Tas ypač aktualu, kai mechaninis valymas yra neįmanomas ir tenka įrenginėti naują sistemą.
Padeda taupyti nuotekų valymo įrenginių priežiūros kaštus ir laiką. Palyginus su tradiciniais valymo metodais, kaštų taupymas siekia nuo 30 iki 80 proc.
Organiką bei kvapus pašalina nepakenkdamas jokiems metalo, keramikos, plastiko ar betono įrenginiams ar įrangai.

Naudojimas ir dozavimas:

Jeigu Jūsų valymo įrenginys naudojamas kurį laiką arba esate prisijungę prie miesto nuotekų tinklo, reikalingas bakterijų įveisimas. Tam pirmą kartą į unitazą vakare įmeskite 10 kartų daugiau kapsulių, nei namuose yra gyventojų. Jei 1 – 10, jei 2 – 20 ir t.t. Vandens nenuleiskite 8-10 val. Toliau dozuokite pagal šią lentelę.

Gyventojai             Kapsulių skaičius                 Periodiškumas

1-2                                    1                                       Kartą per savaitę

3-4                                  2                                      Kartą per savaitę

5-6                                  3                                       Kartą per savaitę

Jei valymo įrenginys naujas arba ką tik išvalytas, bakterijų įveisti nereikia. Pakanka laikytis lentelėje pateikto dozavimo ir periodiškumo. Kapsules meskite į unitazą vakare ir nenuleiskite vandens 8-10 val.

Kas įvyksta, kai kapsulės patenka į vandenį?

Bakterijos dauginasi kas 20 min. Per pirmąsias valandas susiformuoja biologiškai aktyvi bakterijų kolonija, kuri kaip membrana padengia vamzdynų ir nuotekų sistemų vidinius paviršius. Nuolatos papildomos ir atnaujinamos bakterijos ilgam apsigyvena Jūsų nuotekų tinke, patikimai jį valydamos pačiu natūraliausiu būdu.

Užsakymai tel. +370 612 85092

Parašykite mums!